Interaktyvi pamoka ‚,Kodėl nemiega miegapelė?“

         Vasario 22 dieną gimnazijos 6 – 8 klasių mokiniai dalyvavo pamokoje – viktorinoje „Kodėl nemiega miegapelė?“. Interaktyvios pamokos metu lektorės kvietė vaikus susimąstyti, kodėl toks mielas gyvūnėlis  – didžioji miegapelė – negali užmigti. Galbūt jai nerimą kelia klimato kaita, šiukšlinimas, bioįvairovės nykimas? Mokiniai buvo suskirstyti į penkias komandas ir tardamiesi atsakinėjo į klausimus apie atliekų rūšiavimą, šiukšles, bioįvairovę, aplinkos saugojimą bei sveiką gyvenseną. Visiems  taip pat buvo pristatyta ECO-SCHOOLS programa bei galimybės prie jos prisijungti. Viktoriną laimėjo „Agurkėlių“ komanda, nepaisant to, visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir suvenyrais. Tokios interaktyvios pamokos skatina mokinių mokymosi motyvaciją, bendradarbiavimą, lavina kūrybiškumą, kviečia jaunus žmones aktyviai dalyvauti aplinkosauginėje veikloje ir spręsti ekologines problemas.

R. Barisevičiūtė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja