Antrokų išvyka

         Gegužės 20 dieną 2 klasės mokiniai vyko į Kauną. Jie aplankė Kauno tvirtovės VI fortą ir dalyvavo edukacijoje „Miestas tvirtovė: Kaunas“. Vaikai žaismingai susipažino su Kauno miesto planu, svarbiausiais miesto gyvenimo bruožais, miesto kūrimosi ypatybėmis bei reikšmingiausiais Kauno ir Lietuvos istoriniais įvykiais. Edukatoriaus padedami mokiniai patys kūrė miestą. Antrokai taip pat matavosi kareivių aprangą, apžiūrėjo kuprines ir jų turinį. Ekskursijos metu jie susipažino su sena karine technika bei turėjo galimybę joje pabūti. Smagi kelionė, puiki edukacija, geras oras, daug įspūdžių, o svarbiausia – prasmingai ir linksmai praleistas laikas su draugais.