Šakių rajono savivaldybė

Visa informacija apie rajoną gyventojams ir svečiams

Kudirkos Naumiesčio kultūros centras

Rūpinasi vertingiausių vietos kultūros tradicijų gyvybingumu ir tęstinumu, kultūros paveldo išsaugojimu, skatina mėgėjų meninę veiklą,
propaguoja profesionalųjį meną, organizuoja prasmingą gyventojų laisvalaikį, rūpinasi kultūros formų įvairumu

Vinco Kudirkos muziejus

Supažindina su Lietuvos himno autoriumi Vincu Kudirka ir Kudirkos Naumiesčiu.
Kartu tai ir pasakojimas apie XIX amžiaus antrąją pusę, kai Lietuva, būdama Rusijos imperijos sudėtyje, pradėjo savo kelią į tautinį atgimimą.
Čia taip pat pristatomas unikalus ir pasaulyje atitikmenų neturintis, UNESCO pripažintas knygnešystės fenomenas ir knygnešių veikla, spaudos draudimo laikotarpiu (1864–1904) išsaugojusi lietuvišką žodį.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Institucija, atsakinga už valstybės politiką švietimo, mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros, sporto srityse

Lietuvos moksleivių sąjunga

Visuomeninė, savanoriška, pelno nesiekianti, vienintelė Lietuvos moksleivių interesams atstovaujanti bei Lietuvos mokinių savivaldas vienijanti organizacija

Emocinės paramos tarnyba jaunimui „Jaunimo linija“

Viena didžiausių Lietuvoje veikiančių nemokamos emocinės paramos telefonu ir internetu tarnyba. Nuo 1991 metų veikiančioje tarnyboje dirba apie 350 savanorių.
Nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija veikianti privačių asmenų, verslo ir valstybės paramos dėka.

Nemokama profesionalių psichologų pagalba „Tėvų linija“

Su psichologais „Tėvų linijoje“ galima pasitarti visais klausimais, susijusiais su vaikų ir šeimos psichologiniais sunkumais, rūpesčiais, tarpusavio santykiais, savijauta ir pan. Tuomet, kai tėvams ar vaikams sukyla stiprios emocijos ir sunku susivaldyti arba reikia palaikymo, norisi išsikalbėti, pasidalinti rūpesčiais. Taip pat jeigu kyla klausimų, kaip derėtų pasielgti konkrečioje situacijoje.

Jaunimo informavimas ir konsultavimas

Padeda jauniems žmonėms susiorientuoti visuose jų gyvenimo aspektuose ir skatinti savarankišką sprendimų priėmimą.
Suteikia patikimą, tikslią ir suprantamą informaciją