Aplinkosauginis projektas ,,MES RŪŠIUOJAME“ skirtas Žemės dienos paminėjimui

     Visą savaitę mes vykdėme aplinkosauginį projektą ,,Mes rūšiuojame“ ir siekėme, kad jau ikimokykliniame amžiuje vaikai suprastų, kad kiekvienas žmogus privalo rūpintis  savo aplinka, nešiukšlinti, rūšiuoti buitines atliekas, saugoti gamtą. Visą savaitę kiekvienoje grupėje vaikai diskutavo, žiūrėjo filmukus, mokėsi atpažinti atliekų rūšis,  atliko užduotėles, panaudojo antrines žaliavas priemonių ,žaislų gamyboje, o penktadienį sugužėjome į kiemą pasidalinti žiniomis. Kiekvienos grupės vaikai surūšiavo  savo surinktas atliekas į tam skirtus konteineriukus, pasportavome, dainavome, pasižadėjome saugoti savo žemelę ,nešiukšlinti. Esant geram orui ir skambant muzikai dar ilgai bendravome, žaidėme, dalinomės įspūdžiais.

Straipsnio autorė: Anelė Macijauskienė, IU mokytoja

Nuotraukos: straipsnio autorės