Dailiojo rašto konkurso rezultatai

Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija paskelbė bendrojo ugdymo mokyklų respublikinį pradinių (1-4)  klasių mokinių Dailiojo rašto konkursą ,,MANO   MOTINA   DAVĖ   MAN   TAI…“, skirtą   VINCO KUDIRKOS PRADŽIOS MOKYKLOS 90-ČIUI. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Džiaugiamės sulaukę darbų iš Alytaus, Biržų, Kauno, Kretingos Marijampolės, Šakių, Šiaulių, Vilkaviškio, Zarasų savivaldybių mokyklų. Džiaugiamės mokinių noru gražiai, taisyklingai rašyti.

Dėkojame konkurso partneriui – Šakių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui.

Komisija įvertinusi gautus moksleivių darbus paskelbė rezultatus.

1 klasė

Urtė Puidokaitė, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazijos 1b klasės mokinė;

2 klasė

Nugalėtojas

Joris Merčaitis, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazijos 2 klasės mokinys;

3 klasė

Nugalėtoja

Dominyka Staniūtė, Šakių ,,Varpo“ mokyklos 3d klasės mokinė.

4 klasė

Nugalėtoja

Gabrielė Kareivaitė, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos 4 klasės mokinė.

Sveikiname nugalėtojus!

Džiaugiamės ir puikiai pasirodžiusiais, kuriems truputį ko nors pritrūko, atsirado klaida, linkime jiems ir visiems dalyvavusiems dailių raidelių!