Dovanos nuo rašytojos E. Daciūtės

          Vasario 5 – 9 dienomis Kudirkos Naumiesčio ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiai dalyvavo tarptautiniame projekte ,, Kartu paskaitykim knygelę” , kurio metu skaitė E. Daciūtės  knygeles ,,Ševeliūra” ir ,,Laimė yra lapė”. Facebook grupėje rašytoja burtų keliu  apdovanojo projekte dalyvavusius vaikučius. Laimė nusišypsojo ir mūsų ,,Meškučių“ grupei, rašytoja apdovanojo savo dedikuotais skirtukais. Dalį skirtukų paprašė perduoti ir Kudirkos Naumiesčio bibliotekai už bendradarbiavimą, kad padovanotų skaitytojams. ,,Meškučiai“ buvo be galo laimingi gavę ,,Meškučių“ ir ,,Ševeliūros“ skirtukus ir autorei išreiškė nuoširdžią padėką. Paklausus vaikučių ar kitais metais norės dalyvauti projekte, visi sakė taip.

          ikimokyklinio ugdymo mokytoja Bernadeta Garmutė – Gaulienė