,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

          Balandžio 17 dieną vyko pradinių klasių ir priešmokyklinės klasės mokinių sporto varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Visus susirinkusius pasveikino ir varžybų pradžią paskelbė gimnazijos direktorius. Linksmai nusiteikę mokiniai atliko penktokės Jurgos vedamą mankštą, susiskirstė į komandas, kurių kapitonais buvo aštuntokai. Komandos dalyvavo įvairiose estafetėse, išbandė vikrumą, greitumą, tikslumą, estafečių rungtyse buvo ir matematinių bei lietuvių kalbos elementų užduočių. Estafetes koordinavo kūno kultūros mokytojai Tomas Vencius ir Andrius Vencius, kurie, susumavę rezultatus, nusprendė: laimėjo – draugystė.

           Sporto varžybų ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ uždarymui dešimtokės Augustė ir Emilija visus pakvietė sušokti linksmą šokį. Dalyviams buvo įteiktos saldžios dovanėlės.

          Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie sporto varžybų.

 

          PUG mokytoja Sigita Plečkaitienė