Draugystė

Mūsų gimnazijos trečiokai pakvietė į svečius atvykti Gelgaudiškio „Šaltinio“ ugdymo centro mokinius. Sulaukėme 10 vaikučių ir juos lydinčių mokytojų. Vaikai greitai susidraugavo, dalyvavo edukacinėje programoje „Kalėdinio žaisliuko vėlimas“, kurią vedė Gita Piliutienė ir Vita  Samuitienė.  Svečiams parodėme Vytauto Didžiojo paminklą, buvusią V. Kudirkos namelio vietą. Prie rašytojo  paminklo centrinėje miesto aikštėje visi kartu sugiedojome himną, svečiai apžiūrėjo  gimnaziją.  Vaikams edukacija labai  patiko: atidžiai dirbdami  ir derindami spalvas visi  pasigamino po žaisliuką kalėdinei eglutei, kartu dainavo, mankštinosi, valgė pyragus, kurių prikepė Augusto mamytė bei atsivežė  patys svečiai. Susitikimo pabaigoje gimnazijos direktorius R. Vadluga svečiams įteikė padėkos raštus ir pasidžiaugė mokyklų gražia draugyste. Tik vaikai moka taip  gražiai ir nuoširdžiai bendrauti. Tai buvo geriausia tolerancijos pamoka.  Svečiai pažadėjo mūsų gimnazijos trečiokus pasikviesti į svečius.

Laimutė Gončaruk