Edukacinė išvyka į Šiaulių  STEAM centrus

          Balandžio 16d. kartu su Šakių rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais dalyvavome edukacinėje išvykoje ir aplankėme STEAM centrus Šiauliuose. Pirmoji išvykos stotelė buvo Šaulių lopšelis-darželis „Berželis“. Čia mus supažindino su darželyje įkurtu STEAM centru, jo veikla, edukacijomis. Taip pat dalyvavome smagiose praktinėse veiklose. Antroji išvykos stotelė-aplankytas Šiaulių akademijos STEAM centras. Maloniai priimti šios įstaigos vadovų buvome supažindinti su centro įkūrimo istorija. Apžiūrėjome centre įkurtas STEAM edukacines erdves, kuriose vyksta formaliojo ir neformaliojo ugdymo užsiėmimai moksleiviams, pradinukams, priešmokyklinukams bei seminarai, praktiniai užsiėmimai mokytojams.

          Sugrįžome kupinos ne tik gerų įspūdžių, bet ir praturtėję žiniomis apie STEAM ugdymo metodo taikymą ugdomojoje veikloje.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Kantautienė