Lapkričio 11 dieną 8b klasės mokiniai aplankė šiuo metu labai populiarų MO muziejų Vilniuje. Pirmiausia nustebino neįprasta muziejui architektūra ir žinia, kad tai – privačiomis lėšomis įkurtas muziejus, turintis apie 5000 eksponatų.

Dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Grafiti piešiniai: meninė raiška ar miestą teršianti keverzonė?“. Tai Vilniaus gatvėmis keliaujanti edukacija. Jos metu, susipažinome su MO muziejumi ir jo kūriniais, keliavome po Vilniaus miesto gatves, gatveles, skverus ir ieškojome grafičių, pasislėpusių ant miesto namų sienų, lyginome juos su menininkų darbais ir diskutavome apie tai ar grafičiai yra menas ar keverzonė.

Po edukacinio užsiėmimo, keliavome Vilniaus senamiesčio gatvėmis. Apžiūrėjome Arkikatedrą, Gedimino pilį, užkopę į kalną savo akimis išvydome nuostabią sostinės panoramą. Mokiniai praplėtė istorinių vaizdinių bagažą, patyrė malonių įspūdžių.

Mokytoja Sigita Žaganevičienė