Europos Judumo savaitė 2023

                 Gimnazijos bendruomenė, palaikydama Judumo savaitės idėją, visą savaitę dalyvavo įvairiose veiklose.

                 119  bendruomenės narių prisijungė prie Nacionalinio judumo iššūkio, inicijuoto Lietuvos Respublikos Prezidento.

                  Rugsėjo 19 dieną 5 – 12 klasių mokinių komandos ilgųjų pertraukų metu susirungė virvės traukimo varžybose.

                  Rugsėjo 21 dieną jungiamės prie 10 – ojo Solidarumo bėgimo ­- socialinės iniciatyvos, kurios metu dalyviai skaičiavo nubėgtus kilometrus dėl kilnaus tikslo –padėti Lietuvos ir Ukrainos vaikams. Surinkome 310 eurų, kuriuos pervesime į organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ fondą.

                   Rugsėjo 22 – oji – Diena be automobilio. Gimnazijos aikštelę, kurioje statomi automobiliai, atvėrėme pėstiesiems. Visi norintys galėjo piešti kreidelėmis tema ,,Judumas“.

Pradinių klasių mokiniai prisiminė saugaus eismo taisykles. Pamokėles PUG, 1 – 4 klasėse vedė  5 klasės mokinės – Jurga, Gabrielė,  Armanda bei policijos pareigūnė Aušra Mockevičiūtė. Užsiėmimų metu mokiniai gavo atšvaitų, kuriuos jiems dovanojo bendruomenės centro ,,Santaka“ vadovė Loreta Adomaitienė.

                   Judriųjų žaidimų popietes PUG, 1-4 klasių mokiniams organizavo mokinių tarybos atstovai.

                                         Socialinė pedagogė Rima Stepaitienė