Ketvirtadienį gimnazijoje įvyko labai svarbus įvykis, tai GAMTOS MOKSLŲ LABORATORIJOS atidarymas. Šią laboratoriją įrengėme, panaudodami ES projekto „Kokybės krepšelis“ ir rajono savivaldybės lėšas. Laboratoriją, perkirpdami simbolinę juostą, atidarė Šakių rajono savivaldybės Meras Edgaras Pilypaitis ir gimnazijos direktorius Romas Eikevičius. Šventėje dalyvavo Šakių rajono savivaldybės vicemeras Darius Jakavičius, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas bei vyriausias specialistas Gintaras Demenius. Meras Edgaras Pilypaitis sveikino ir linkėjo „moksleiviams ieškoti ne tik naujų medžiagų, jų sąveikos patirčių, bet ir savęs“. Gimnazistai demonstravo fizikos, biologijos ir chemijos bandymus, kurie buvo įdomūs ir stebinantys. Bandymus vainikavo chemikai, sukurdami „Dramblio pastą“, kurios užtektų išsivalyti dantis ne tik gimnazijos mokiniams, bet ir visiems Kudirkos Naumiesčio gyventojams. Šeštokai, padedami mokytojų Sigitos Žaganevičienės ir Raimondos Barisevičiūtės, prikepė ir visus šventės dalyvius vaišino nuostabiais tą proga iškeptais sausainiais. Ačiū visiems, kurie savo darbu, idėjomis, lėšomis prisidėjo, kad ši, mums labai svarbi, gamtos mokslų laboratorija pradeda veikti. 

Po oficialios atidarymo šventės laboratorijoje pirmieji veiklas pradėjo pradinių klasių mokiniai. Vyresnių klasių mokinių padedami, jie per gamtos pažinimo pamoką, pirmuosius savo darbus atliko naudodamiesi mikroskopais ir stebėdami mikropasaulį. O sekančią chemijos pamoką I klasės gimnazistams naujoje laboratorijoje vedė II klasės gimnazistės Marija Jakaitytė ir Smiltė Pabricaitė.

Mes, gamtos mokslų mokytojai, pasistengsime išnaudoti šios laboratorijos galimybes, kad gamtos mokslų pamokos taptų įdomesnės ir patrauklesnės.

Gamtos mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė Monika Matulaitienė