Istorija apie Kudirkos Naumiestį

Gautieji

        Sausio 15d.  buvo  labai įdomi ir džiugi  ,,Zuikučių“ ir ,,Meškučių“ grupių ugdytiniams. Mus aplankė miesto bibliotekininkė Kristina ir papasakojo apie Kudirkos Naumiestį  ,, Tarp ledyno ir Kudirkos” su neįprastu įrenginiu – miriorama. Ugdytinai įdėmiai klausėsi istorijos ir sužinojo daug įdomių dalykų apie miestą, jo istoriją. Vėliau vaikai galėjo iš arčiau patyrinėti mirioramą, jos veikimo mechanizmą bei paklausinėti bibliotekininkės jiems rūpimų dalykų. Visą savaitę abiejų grupių vaikučiai domėjosi apie Kudirkos Naumiestį, išgirdo ne vieną istoriją apie šio nuostabaus miesto kilmę. Taip pat dalyvavo tarptautiniame projekte ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų skaitmeninio raštingumo projekte ,,MANO MIESTO LEGENDA/LEGEND OF MY CITY”.  Į šį projektą įsijungė vaikučiai, tėveliai ir mokytojos. Ugdytiniai su tėveliais piešė Kudirkos Naumiesčio vaizdus, jiems mylimas vietas, kūrė plakatus, kuriuos sudėjome į elektroninę knygą.