Judumo savaitė gimnazijoje

        Gimnazijos bendruomenė, palaikydama Judumo savaitės idėją, organizavo keletą veiklų. Dauguma klasių dalyvavo pėsčiųjų žygiuose, vienuoliktokai surengė krepšinio rungtynes .Veiklos buvo pristatytos plakatuose bei vaizdo medžiagoje. Galime pasidžiaugti, kad nemaža dalis klasių suderino aktyvų judėjimą su savo miestelio, jo apylinkių istorijos bei lankytinų vietų pažinimu.

       Ilgiausią maršrutą -8 kilometrus – įveikė 4b klasė. Visi šios klasės mokiniai ir mokytoja kartu nuėjo 228690 žingsnių! Ketvirtokės Jurga, Liepa, Ugnė S., Barbora ir Jogailė priėmė žingsniavimo iššūkį. Šios mergaitės per 4 dienas nuėjo 316673 žingsnius. Antroje vietoje 6 klasė -130951 žingsnių, trečioje vietoje devintokai – 107184 žingsnių.

       Rugsėjo 21 dieną ilgųjų pertraukų metu vyko varžybos su paspirtukais, riedlentėmis, riedučiais.

       Rugsėjo 22 dieną gimnazijos kiemas buvo atvertas pėstiesiems,nes buvo Tarptautinė diena be automobilio.

                        Rima Stepaitienė, socialinė pedagogė

Nuotraukos: autorės