Gruodžio 17-oji mūsų gimnazijoje buvo pilna kalėdinio šurmulio ir šventiškos nuotaikos, nes šią dieną 10-okai surengė kelias kalėdines akcijas – per 2-ą ir 3-ią pamokas pradinukams organizavo kalėdinės animacijos peržiūrą, o ilgųjų pertraukų metu – Kalėdinę mugę. Su savo gamybos kalėdiniais pyragais, pačių pagamintais žaisliukais mugėje aktyviai dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Nuo jų neatsiliko ir penktokai, šeštokai ir kitų klasių mokiniai. Patys dešimtokai prekiavo savo gamybos sausainiais, pyragais, atvirukais bei kalėdinėmis dekoracijomis, bet paklausiausia preke tapo jų karšta kakava su zefyriukais! ☺ Šių akcijų tikslas buvo kilnus – papildyti mūsų gimnazijos labdaros fondą „Kartu mes galime daugiau ❤“ ir tai pavyko su kaupu – buvo surinkta ir paaukota 280 €! Ačiū visiems – darbštiesiems prekybininkams bei dosniems pirkėjams 😊.

 

 

P.S. Fondo pinigėliai bus skirti sergančiam gimnazijos mokinukui paremti, nuperkant jam reikalingų gydymo priemonių.

 

Erika Venciuvienė – II klasės vadovė