,,Kartu paskaitykim knygelę”

          Vasario 5 – 9 dienomis Kudirkos Naumiesčio ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiai dalyvavo tarptautiniame projekte ,,Kartu paskaitykim knygelę” , kurio metu skaitė E. Daciūtės  knygeles ,,Ševeliūra” ir ,,Laimė yra lapė”, o mažesnieji ,, Alkanos sraigės”. Pirmoj istorija taip sužavėjo ,,Meškučių “ grupės vaikus, kad jos klausėsi ausis ištempę. Tą dieną sulaukėme svarbaus svečio Rūtos iš ,,Rūtos grožio studijos”  , kuri yra šukuosenų modeliuotoja ir kiekvieną ugdytinį papuošė dailia šukuosena. Taip vaikai susipažino su šia specialybe, dingo baimės kirpėjo kėdutei, vis su noru laukė procedūros. Rūta mus apdovanojo ir ,, Ševeliūros” kursų baigimo diplomais. Mažesnieji ,,Zukučiai” žiūrėjo pasaką apie sraiges, kurios surijo viską kas jų kelyje pasitaikė, kūrė jas iš antrinių žaliavų.  Kitą dieną pas,, Meškučius” atkeliavo ,,Lapė” iš Kudirkos Naumiesčio bibliotekos , kuri mums paskaitė istoriją ,,Laimė yra lapė”. Dalį pasakos vaikučiai girdėjo iš vakaro, kurią buvo įgarsinusi auklėtoja. Tad jau ryte vaikučiai atėję į grupę kalbėjo apie lapę. Viešnia mus supažindino su laimės spalva, lapės gudrumu. Taip pat susižavėję istorija auklėtinė Liepa su sesute ir mama namuose pasiuvo lapę bei sukūrėme grupėje laputę iš knygos.

       ikimokyklinio ugdymo mokytoja Bernadeta Garmutė – Gaulienė