Ko dar nežinojau apie balandžius?

Balandžiai – viena iš lietuvių kalbos pamokose nagrinėtų temų. Tad nutarėme viską apie balandžius išgirsti iš pirmų lūpų. Ketvirtokės Urtės prosenelis Juozas yra tikras šių paukščių mylėtojas. Jis maloniai sutiko pasidalinti savo žiniomis su 4b klasės mokiniais. Susipažinome, kokių rūšių balandžius augina šis balandininkas. Balandinėje matėme ir kapucinų, ir baltagalvių, ir uldukų. Vaikai leido aukštaskraidžius balandžius į dangų ir stebėjo jų kilimą. Be balandžių mokiniai galėjo pasigrožėti ir ryškiaspalvėmis papūgomis. Su viena iš jų pavyko net pasisveikinti. Apžiūrėjome ir kitus ūkyje auginamus paukščius. Dėkojame Urtės močiutei Vilijai ir proseneliui Juozui už įdomią ir naudingą patirtį.

Gitana Jokimaitienė, mokytoja

Nuotraukos: autorės