Lengvaatlečiai pradėjo rudens sezoną

Varžybos

Nors orai nelepina, gimnazijos lengvaatlečiai pradėjo rudens sezoną. Jau sudalyvauta dvejose varžybose bei laimėta nemažai medalių.

Rugsėjo 16d. Jurbarke vyko atviros šio rajono lengvosios atletikos pirmenybės. Jose varžėsi net 12 Lietuvos rajonų komandos. Mūsų gimnazijos jaunieji sportininkai puikiai pasirodė šiose varžybose.

• Emilis Kuraitis nugalėjo šuolio į tolį rungtyje, pasiekęs asmeninį rekordą ( 4 m 68 cm), 300m rungtyje iškovojo 2 vietą.
  • Jonas Jokūbas Vencius 800m distancijoje taip pat pagerino asmeninį rezultatą. Nubėgęs distanciją per 2.18,12 min iškovojo 3 vietą. Labai arti nugalėtojų pakylos buvo ir kiti sportininkai.
  • Ema Pečiulytė ir Augustė Stadelninkaitė šuolio į tolį rungtyje,
  • Kajus Kazlauskas 200m bėgime iškovojo ketvirtąsias vietas, Ignas Jurgelionis rutulio stūmime buvo penktas.

Rugsėjo 23d. Šakiuose vyko rajono lengvosios atletikos varžybos. Nors varžyboms ruošėsi gausus lengvaatlečių būrys, bet „covidiniai“ reikalai sujaukė visus planus. Iš 17 gimnazijos mokinių sudalyvavo tik 7, bet visi parsivežė medalius!