Lietuvos moksleivių sąjungos pavasario forumas

Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS) -visuomeninė, savanoriška, pelno nesiekianti, vienintelė Lietuvos moksleivių interesams atstovaujanti bei Lietuvos mokinių savivaldas vienijanti organizacija. Šiuo metu LMS turi 37 padalinius Lietuvos savivaldybėse, kuriuose dirba daugiau nei 1000 savanorių, organizacija vienija daugiau nei 500 Lietuvos mokyklų mokinių savivaldų. Šios organizacijos narė yra  ir mūsų gimnazijos mokinių taryba
Balandžio 29 – gegužės 1 dienomis  buvo suorganizuotas  LMS „Pavasario forumas 2022“  Kaune. Renginyje be LMS atstovų dalyvavo ir švietimo, mokslo ir sporto ministrė  Jurgita Šiugždinienė kuri  domėjosi moksleivių problemomis ir diskutavo su forumno dalyviais. Pavasario forumo metu vyko  ir XXXIV asamblėja, kurios pagrindinis tikslas buvo patvirtinti naujus LMS  įstatus.  Be įstatų tvirtinimo buvo organizuotos ir kitos veiklos. Gerai paplušėję dieną asamblėjoje, vakarus leidome šokių klube. Viso forumo metu buvo gera nuotaika ir didelis miego trūkumas, tačiau esu labai laiminga, kad gavau progą atstovauti mūsų gimnaziją tokiame svarbiame renginyje, iš kurio parsivežiau naujų idėjų mūsų gimnazijos mokinių savivaldos veiklai gerinti.
 

Augustė  Stadelninkaitė – 8 b klasės mokinė