„Gamtos mokslų laboratorijos galimybės mokykloje“

2022 m. balandžio 27 d. Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijoje vyko Šakių rajono biologijos mokytojų metodinis užsiėmimas Gamtos mokslų laboratorijos galimybės mokykloje“. Mokytojus pakvietė ir su gamtos mokslų laboratorijos galimybėmis supažindino biologijos mokytoja metodininkė Meilutė Andriukaitienė. Buvo pristatyti NŠA finansuojami ir vykdomi projektai Vinco Kudirkos gimnazijoje. Naujai įrengtoje gamtos mokslų laboratorijoje svečiai susipažino su tyrimams skirta įranga ir ją išbandė atlikdami tyrimą. Mokytoja Vilda Stoliarenokienė pakvietė rajono biologijos mokytojus aplankyti mokyklos muziejų, o  Jonas Valaitis Bulvės muziejuje svečiams papasakojo viską apie bulves ir edukacinio užsiėmimo metu vaišino įvairių veislių virtomis bulvėmis.

Mokytoja Meilutė Andriukaitienė