Gimnazijos pradinukai mokslo metus užbaigė su Mike Pūkuotuku. Šį personažą prisiminti mums pasiūlė bibliotekininkė Kristina, nes šiemet minime jo autoriaus A. A. Milno garbingą jubiliejų. Jau beveik šimtmetį jo knyga „Mikė Pūkuotukas” daug ko moko mus, suaugusius ir vaikus, apie gyvenimą. Teatro pamokėlių metu mokiniai plačiau susipažino su šiuo autoriumi ir jo kūryba, skaitė, improvizavo, vaidino. Paskutinę mokslo metų dieną mažieji artistai pabandė Mikės Pūkuotuko išmintį parodyti scenoje. Buvo labai įdomu stebėti trumpus klasių pasirodymus. Šventės pabaigoje visus nudžiugino siurprizas – Mikės Pūkuotuko tortas. Valio Pūkuotukui!

Renginio metu taip pat buvo prisiminti metų pasiekimai, apdovanoti aktyviausi ir darbščiausi pradinukai. Ketvirtokams buvo įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Juos išlydėjome jau į penktą klasę. Su džiaugsmu pasitikome ir pačius mažiausius – būsimuosius pirmokėlius. Visiems gražios vasaros!

Mokytoja Vida Paulikaitė