Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiai tobulino saugaus eismo ir saugaus elgesio gatvėje žinias ir įgūdžius. Savo žinias vaikai įtvirtino pramogoje   ,,Aš saugus , kai žinau“. Ugdytiniai ,,važiavo autobusiukais“ į stoteles, kur jų laukė užduotys ir žaidimai saugaus eismo tema. Ugdymo įstaigos vaikus aplankė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pasieniečiai. Jie atvyko tarnybiniu automobiliu. Vaikai patyrė daug džiugių emocijų apžiūrinėdami pasieniečių automobilį iš išorės, iš vidaus. Jie galėjo sėdėti automobilyje, įjungti signalą, pasukioti vairą. Ačiū pasieniečiams.                                                                                           

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Renata Kundokienė