Gegužės 31d. darželio kiemas nuo pat ryto šurmuliavo. Į darželį rinkosi vaikučių tėveliai, seneliai kartu su darželio bendruomene švęsti šeimos šventę. Šventės pradžioje savo skambiomis dainelėmis visus pasveikino „Meškučių“, „Zuikučių“, „Saulučių“ grupių vaikučiai. Atsisveikinimo su darželiu žodelius tarė ir „Meškučių“ grupės ugdytiniai. Pašokus, pasimankštinus kartu su savo šeimomis, laukė smagios užduotėlės, pramogos, kūrybinės dirbtuvės. Darželio pavaduotoja, Rasa Dragūnaitienė, pakvietė visus į Kneipo tako atidarymą, kurį noriai išbandė vaikučiai. Dėkodama visiems už šaunų dalyvavimą, įteikė šeimoms po medalį, o vaikučiams po atšvaitą. Daug džiaugsmo vaikams suteikė pati smagiausia pramoga-burbulų pūtimas. O po visų pramogų visi bendravo ir vaišinosi skania tėvelių, senelių išvirta sriuba.

          Tikimės, kad šventė ir mažiems ir dideliems paliko nepamirštamų įspūdžių ir taps gražia darželio tradicija.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Kantautienė