Kad švenčių laukimas neprailgtų, o apsiniaukusiomis, pilkomis dienomis būtų linksmiau, gruodžio 6- 10 dienomis gimnazijoje paskelbėme SPALVŲ SAVAITĘ. Kiekvieną savaitės dieną gimnazijos bendruomenės nariai buvo kviečiami dėvėti tam tikrų spalvų drabužius ar bent atspindėti spalvas kokiu nors aksesuaru. Aktyviausiai dalyvavo, ko gero, „tryliktoji” klasė– mokytojai. Išradingi ir aktyvūs buvo ir pradinių klasių mokiniai. III-okams mieliausia buvo juoda spalva, tad šios spalvos dieną aktyviausiai „juodavo” minėti gimnazistai. Šiek tiek liūdna, kad daugelis vyresniųjų klasių moksleivių nepanoro dalyvauti akcijoje. Norisi tikėti, kad jų širdys ir mintys žėri įvairiausiomis spalvomis, nors apranga to ir neparodė. Belieka tikėtis aktyvumo kitose akcijose!

Socialinė pedagogė Rima Stepaitienė,

nuotraukos 8b kl. mokinės Augustės Stadelninkaitės