Susitikimas su Lietuvos kariuomenės Jurbarko poskyrio viršininke seržante Jolita Stanaitiene

Vasario 9 dieną ,mūsų gimnazijos skaitykloje, vyko abiturientų susitikimas su Lietuvos kariuomenės Jurbarko poskyrio viršininke seržante Jolita Stanaitiene, kuri, pažindino su kariuomenės struktūra bei įvairiais tarnybos būdais: nuolatine privalomąja pradine karo tarnyba, profesine karo tarnyba, kario savanorio tarnyba, jaunesniųjų karininkų vadų mokymais. Mokiniams buvo išsamiai paaiškinta, ko reikia, norint tapti Lietuvos kariu; pristatyta priėmimo į profesinę karo tarnybą tvarka, reikalavimai, mokymo dalykai, socialinės garantijos, karjeros galimybės, karių pratybų ypatumai, supažindinta su karių kasdienybe ir laisvalaikiu. Karo prievolės atstovė ragino moksleivius būti pilietiškus ir atlikti pareigą Tėvynei. Siūlė pasirinkti kario savanorio tarnybą, kuri yra nenuolatinė karo tarnyba, suderinama su kario savanorio nuolatiniu darbu, mokslais ar studijomis.

Susitikimas visiems paliko didelį įspūdį. Tai buvo puiki pilietiškumo pamoka.

Karjeros koordinatorė Sigita Žaganevičienė