Kiekvienam Rugsėjo 1-osios skambutis praneša, kad prasideda nauji mokslo metai – iššūkių, netikėtumų ir bičiulystės kupinas laikas. Tai – metas mokytis pažinti save ir pasaulį.

Mokymasis suteikia drąsos ir laisvės būti tuo, kuo nori. Mokymasis – labai ir net labai sunkus darbas, tai ne pramoga ir ne žaidimai. Tai mąstymo ir tobulėjimo kelias, subrandinantis kūrybingas ir atsakingas asmenybes. Mokykloje ugdomi ateities Lietuvos piliečiai – žinantys savo istoriją, gerbiantys savo kalbą, kartu kuriantys mūsų visų Lietuvą, judančią pažangos ir klestėjimo keliu.
Lietuvos stiprybė – sąžiningi, išsilavinę, save ir kitą gerbiantys žmonės. Tokiems mums padeda tapti būtent mokykla bei Vinco Kudirkos priesakai.

Mieli vaikai, esate Lietuvos atžalynas, kuris nuolat stiebiasi į viršų. Tikiu, kad kiekvienas išbandymas kažko išmoko ar bent jau primena, kaip svarbu vertinti tai, ką turime.
Rugsėjo 1-oji šviesi ir viltinga šventė, nuo kurios prasideda dar vieni pažinimo ir tobulėjimo metai, ateities kūrimo metai. Ypatinga šventė tiems, kuriems skambės pirmasis skambutis. Ypatinga šventė ir abiturientams, linkiu „nemąstykit iki lubų, mąstykit iki dangaus“. Stiebkitės, tobulėkite, skleiskitės!

Mokykla – ne tik žinios, jos misija didingesnė. Mokykla ir šeima – mūsų namai. Mokykla turi būti tokiais namais, kuriuose užtektų vietos kiekvieno mokinio lūkesčiams ir svajonėms. Moralinės nuostatos, vertybės ir asmenybės stiprybė išsiugdomi mokykloje. Meilė Lietuvai, jos nuostabiai gamtai, dainoms, legendoms ir pasakoms taip pat ateina iš čia.

Naujais mokslo metais linkiu visai bendruomenei kuo daugiau drąsos ir laisvės pojūčio. Nebijokite klysti, ieškokite ir kelkite sau vis naujas užduotis. Tegul gražiausia ir prasmingiausia rudens šventė suteikia Jums jėgų ir noro žengti pirmyn!

Gražios šventės!

Direktorius Romualdas Vadluga