Nuo pat advento pradžios mūsų įstaiga gyveno švenčių laukimo dvasia. Su ugdytiniais kalbėjomės apie besiartinančias šventes, supažindinome su Kristaus gimimo istorija. Vieną laiptinės sieną papuošė daugybė įvairių pirštinių, nes visi su noru dalyvavo parodoje „Pirštinė Kalėdų Seneliui“.

Visą savaitę auklėtojos su ugdytiniais iš įvairių medžiagų kirpo pirštines, kūrybingai ir išradingai jas dekoravo bei talpino parodoje. Smagu, kad noriai ir gausiai prie šio projekto prisidėjo tėveliai, pradžiuginę kartu su vaikais padarytais gražiais darbeliais.

Darželio kieme visus džiugindama įvairiomis spalvomis sužibo eglė. Ją taip pat puošėme ne tradiciniais, o pačių vaikų kartu su tėveliais pagamintais žaisliukais. Vaikai su didžiausiu malonumu kabino juos ant eglės.

Na, o pati puikiausia diena buvo gruodžio 23-ioji, nes darželyje apsilankė pats Kalėdų Senelis su didžiuliais dovanų maišais. Tiesa, dėl pandemijos jis negalėjo ateiti į grupes, todėl visi ugdytiniai stebėjo pro langus, kaip jis dovanų maišus krovė prie eglės ant rogučių. Netrukus visų grupių vaikučiai sugužėjo prie eglutės, kur dainavo, deklamavo, suko ratelius. Beliko dovanas parsitempti į grupes, kur, lydimi puikių emocijų, jas išsidalino.

Vyr. mokytoja Elė Oniūnienė