TIESIAME DRAUGYSTĖS TILTUS

Kovo mėnesį gimnazijoje vyko įvairios veiklos, skirtos draugiško bendravimo stiprinimui.

Savanorių gimnazistų grupelė lankė  pradinių  klasių mokinius, PUG ir darželio ugdytinius, kalbėjosi su jais apie draugystę, žaidė žaidimus, darė darbelius.

Pradinių klasių , PUG mokiniai bendrystės jausmą patyrė piešdami kolektyvinius piešinius ,,Draugystės pieva“.

Kovo 25 d. vyko linksmųjų estafečių varžybos. Varžėsi mišrios komandos, sudarytos iš vyresnių ir jaunesnių

Kovo 25-29d. mokinių taryba paskelbė ,,Spalvų savaitę“ ir pakvietė kiekvieną dieną įamžinti vis kitokia klasės nuotrauka.

Valandėlių metu mokiniai diskutavo , kaip rinktis draugus, kas yra tikras draugas, atliko užduotį ,,Pakalbink nepažįstamą žmogų“ ir patirtis užrašė plakate.

Socialinė pedagogė Rima Stepaitienė