„Turim kalbą kaip vyturio giesmė“ (A.Galginas)

Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Spalio 15 d. Griškabūdžio gimnazijoje įvyko rajoninė 5-8 klasių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, kur savo žinių patikrinti atvyko net aštuonių mokyklų komandos. Olimpiados metu kiekviena komanda prisistatė, vėliau atsakė į dvidešimt kalbos ir į tiek pat  literatūros klausimų, po kurių vyko kapitonų mūšis. Vėliau visiems komandų nariams ir jų mokytojoms organizuota  ekskursija į geologijos muziejų, kur muziejaus vadovė Marija Senkienė svečiams papasakojo geologijos muziejaus atsiradimo istoriją, demonstravo  eksponatus. Tuo metu komisija įvertino komandų atsakymus, suskaičiavo taškus ir paskelbė nugalėtojus. Džiaugiamės mūsų gimnazijos mokiniais ( K. Petrausku, S. Jokimaityte, E. Pečiulyte ir E.Vencius), laimėjusiais II-ąją vietą rajoninėje 5-8 klasių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje!

Mokytoja Raimonda Barisevičiūtė