5b klasės ekskursija į Kauną

   Gegužės30 dieną 5b klasės mokiniai, lankydamiesi Kauno IX forte, dalyvavo apžvalginėje tvirtovės gynybinės sienos – požemių edukacijoje. Pravėrę masyvias metalines girgždančias duris smalsūs penktokėliai žvalgėsi po paslaptingai atrodančias požemines susisiekimo galerijas. Jose, atlikdami įvairias edukacines užduotis, mokiniai įsidėmėjo artilerijos pabūklus – patrankas, stebėjosi įgulos slėptuvėmis, klausėsi pasakojimų apie geriamojo vandens šulinį. Karo tematika sudėlioję įvairias dėliones, paklaidžioję apytamsiais tuneliais, prisisėmę žinių apie pabūklus mokiniai išties suvokė edukacijos išliekamąją vertę, veiduose – šypsenos . 

Ekskursiją pratęsėme pabėgimo kambaryje. Norėdami išbandyti pakankamai naują, bet sparčiai populiarėjančią pramogą. Kadangi dauguma mūsų pirmą kartą lankėsi pabėgimo kambaryje, prieš pradedant išsilaisvinimo žaidimą, mums buvo paaiškintos taisyklės. Žaidimo metu buvome paskirstyti į tris grupes ir keliavome į skirtingus teminius kambarius kuriuose, pasitelkdami visus pojūčius ir turėdami tik 60 minučių, spręsdami įvairias suktas logines užduotis, turėjome išeiti iš užrakinto kambario. Reikia paminėti, jog mums sekėsi puikiai, kadangi  visos komandos spėjo laiku išeiti iš pabėgimo kambarių. Likome sužavėti nauja pramoga ir smagiai praleidę laiką

Sigita Žaganevičienė