Auk sveikas ir stiprus

     Gegužės 23 – 31 dienomis gimnazijoje vyko veiklos, skirtos sveikos gyvensenos įgūdžių stiprinimui bei žalingų įpročių prevencijai.

      Gegužės 23dieną nuo ryto gimnazijos valgykloje karaliavo gaivus salotų kvapas. Čia rinkosi 4-11 klasių komandos: vieni dalyviai demonstravo savo išradingumą, derindami įvairius salotų ingredientus, kiti kūrė šmaikščius ketureilius sveikos mitybos tema. Trečios klasės mokiniai klasėje organizavo tikrą sveikuoliškų salotų vakarėlį.

     Gegužės 24 dieną ilgųjų pertraukų metu geras emocijas dovanojo gimnazijos mokinių vokalinis -instrumentinis ansamblis bei pradinių klasių jaunieji dainininkai. Gerą nuotaiką taip pat kūrė muilo burbulų fiesta.

     Gegužės 25 dieną vyko fizinio aktyvumo pertraukos. Ypač daug aistrų sukėlė virvės traukimo varžytuvės.

     Gegužės 31 dieną 7-11 klasių mokiniai Pasaulinę dieną be tabako paminėjo dalyvaudami protmūšyje.

Straipsnio autorius: socialinė pedagogė Rima Stepaitienė