Adventinis rytmetys „Jauku, ramu ir kvepia laukimu“

          Gruodžio 12d. mūsų darželyje vyko adventinis rytmetys „Jauku, ramu ir kvepia laukimu“ . Susirinkę visų grupių vaikučiai,  darželio bendruomenė prie adventinio vainiko uždegtų žvakelių, prisiminė kokios šventės visi labai laukia, kokia tikroji šios šventės prasmė-kūdikėlio Jėzaus gimimo šventė. Mokytoja papasakojo, kaip seniau vaikučiai laukdavo šv. Kalėdų,  paskaitė pasaką apie šv.Mikalojų, Vaikai su mokytojomis minė mįsles, žaidė žaidimus-ratelius „Meška“, „Tu kiškeli nabagėli“, dainavo adventines dainas. Pasiklausę giesmelės „Angelo sparnas“ kiekviena grupė gavo dovanėlę-angeliuką su palinkėjimu, kad jis saugotų, globotų vaikučius ir darželio bendruomenę. Visi patyrėme bendravimo ir šventinio laukimo džiaugsmą.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Kantautienė