Apie mėnesį – Be patyčių

Kovo mėnesį ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai su mokytojomis tradiciškai prisijungė prie prevencinių veiklų BE PATYČIŲ. Mokytojos, atsižvelgdamos į vaikų amžių, kalbėjo apie draugiškus tarpusavio santykius, draugystę, konfliktų sprendimų būdus bei pagalbą. Ugdytiniai pokalbių metu svarstė, kas yra draugystė, kaip susidraugauti, kas yra geras draugas. Mokėsi atpažinti savo, aplinkinių jausmus ir gebėti su jais tvarkytis. Aiškinosi, kas gali padėti ištikus sunkumams. Buvo organizuojamos įvairios veiklos. Ugdytiniai žiūrėjo ir aptarė mokomuosius filmukus, inscenizavo įvairias situacijas ir ieškojo tinkamų būdų problemoms spręsti. Kūrė draugystės knygas, gamino plakatą „Mūsų rankos geriems darbams“, konstravo draugystės laivus ir namus. PUG ugdytiniai grupės draugui žiogui Zipiui sakė komplimentus, dalinosi savo jausmais.

 

PUG mokytoja Rasa Dragūnaitienė