Dainų festivalis „Dainuoju Lietuvai“

Kovo 7-ąją dieną gimnazijos  dainininkės dalyvavo Plokščių daugiafunkcinio centro organizuotame dainų festivalyje ,,Dainuoju Lietuvai“. Renginyje dalyvavo apie 120 atlikėjų, jie buvo atvykę iš: Kriūkų mokyklos-daugiafunkcio centro,  Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, Šakių lopšelio darželio ,,Berželis”, Barzdų kultūros centro, Šakių ,,Varpo” mokyklos, Plokščių mokyklos – daugiafunkcinio centro. Mūsų gimnazijai atstovavo merginų choras ir dvi solistės – Ugnė Kažemėkaitytė ir Emilija Vencius (vadovė Edita Legotienė). Mūsų merginų atliekamos dainos  suvirpino ne vieno  klausytojo širdį.  Esame labai patenkintos, kad dalyvavome šiame festivalyje, kur galėjome pasiklausyti kitų mokinių atliekamų dainų ir patys padainuoti. 

6 klasės mokinės Andrėja Apanavičiūtė ir Meda Jotautaitė