Neseniai mūsų gimnazijoje pirmokėlius aplankė policijos pareigūnė Aušra Mockevičiūtė. Ji vaikams papasakojo, kokių taisyklių reikia laikytis keliuose, kaip saugiai elgtis ir teisingai pereiti gatvę. Papasakojo apie būtinybę tamsėjančiu paros metu nešioti atšvaitus. Po to ėjome prie centrinės miesto gatvės. Čia mokiniai  po vieną turėjo teisingai pereiti gatvę. Pareigūnė stabdė net suaugusius, kurie eidami nesilaikė taisyklių. Visi vaikai labai apsidžiaugė gautomis dovanomis – atšvaitais.  Jiems buvo parodyta, kaip teisingai juos nešioti. Buvo labai karšta diena, vaikai pavargo, todėl tikrai ne viską prisiminė, bet pareigūnė pažadėjo vėl pirmokėlius aplankyti pavasarį. Ačiū už gražią iniciatyvą ir rūpestį mažaisiais mokiniais.

Mokytoja Laimutė Gončaruk