Pirmos klasės mokiniai leidosi į pažintinę išvyką į Kalvarijos savivaldybėje esantį, Trakėnų zoologijos sodą. Vaikai turėjo galimybę iš arti pamatyti įvairius gyvūnus – elnius, alpakas, stručius, ponius, liūtus ir kitus zoologijos sodo gyventojus. Didžiausią džiaugsmą mokiniams suteikė galimybė stebėti gyvūnų elgesį, bei juos pamaitinti. Išvykos metu vaikai ne tik linksmai praleido laiką gamtoje, bet ir sužinojo daug įdomių faktų apie gyvūnų gyvenimą, jų priežiūrą.