Dalyvaudami TŪM programoje su kolegomis iš kitų mokyklų stažavomės Birštono gimnazijoje. Čia mes buvome šiltai priimti ir supažindinti su gimnazija bei išklausėme pranešimus apie projektinio ir probleminio mokymosi metodus sėkmingai taikomus STEAM integracijai bei STEAM veikų planavimą ir įgyvendinimą mokyklos ugdymo procese. Domėjomės mokinių pasiekimų vertinimu STEAM ugdyme bei mokymosi objektų kūrimu. Vėliau diskutavome- konsultavomės mums rūpimais klausimais. Išvyka praturtino mūsų žinias ir suteikė pasitikėjimo dirbant ir kuriant savus įtraukiojo ugdymo scenarijus STEAM ugdyme. Laisvalaikį skyrėme susipažinimui su Birštonu.