ĮŽIEBĖME!

Gruodžio penktosios rytas. Šąla… Sninga…O gimnazijos fojė skamba smagi muzika, girdėti vaikų šurmulys… Visi laukia gimnazijos direktoriaus, nes jis kartu su mokinių prezidente įžiebs Kalėdinę eglutę ir paskelbs šventinio laikotarpio pradžią.

Jau! Žaliaskarė mirga švieselėmis, kurios mainosi žaisliukų spindesy… Taip pat ant eglės šakų supasi kiekvienos klasės mokinių sveikinimai, net valgyklos ir buhalterijos  darbuotojų linkėjimai. Smagu.

Šv. Kalėdų, Naujųjų metų laukimas- magiškas laikas. ,,Pažvelkime vienas kitam į akis, nusišypsokime, apsikabinkime, pasakykime daug gražių žodžių šalia esančiam‘‘,- linkėjo 6a klasės mokiniai.

Šeštokė Melita

Nuotraukos: Gediminas Goda III kl. ir mokyt. Rimantas Abromas