Integruota geografijos ir taikomųjų technologijų pamoka

    Šiandien vyko integruota geografijos ir taikomųjų technologijų pamoka, kurios tema – pasaulio šalys. Mokiniai išradingai  pristatė skirtingas šalis, apžvelgė jų geografinę padėtį, pasakojo apie pasirinktos šalies mitybos ypatumus, tradicijas, papročius.

     Kiekvienas pristatymas buvo skirtingas ir įdomus, pamoka neprailgo. Ši užduotis leido mokiniams suprasti maisto kultūros sąsają su geografine padėtimi, paįvairinti mokymąsi išradingomis pateiktimis, negana to, vienuoliktokai galėjo ne tik stebėti, bet ir vertinti bendraklasių darbus. Tokios užduotys yra labai vertingos, mokiniai dirba noriai, nes stengiasi sudaryti įspūdį ne tik mokytojams, bet ir bendraklasiams. Man ir kitiems klasiokams labai patiko ši integruota geografijos ir taikomųjų technologijų pamoka.

Gabrielė, III kl. mokinė