Kelionė po muzikos labirintus

     Penktadienį, spalio 13 dieną, Lukšiuose, Zyplių dvare, praleidome dvi valandas su muzika. Čia vyko renginys ,,Muzikos labirintuose ‘‘. Paklajoti „labirintais“ panoro penktokai, šeštokai ir aštuntokai- 8 mergaitės ir 2 berniukai. Visi kartu atstovavo mūsų gimnazijai, buvo komanda.

     Visos užduotys buvo susijusios su muzika. Buvo ką veikti… Per 5 minutes reikėjo sukurti prisistatymą repo stiliumi, iš natų laikrodį padaryti, dvaro viduje ir lauke  ieškoti QR kodų ir atlikti užduotis, atspėti dainą pagal jaustukus… Iš pradžių labai jaudinomės- juk gimnazijai atstovaujame- bet paskui nusiraminome ir smagiai leidome laiką ‚,labirintuose‘‘.  Užduotys buvo labai įdomios, netikėtos, inovatyvios.

     Po renginio kelionė namo neprailgo, nes aptarėme įsimintiniausius momentus, juokavome ir dainavome, dainavome…

Penktokės Jurga ir Gabrielė