Birželio 7 dieną ( antradienį) gimnazijoje vyks mokslinė- praktinė konferencija ,,Mokausi ir augu-2022“. Skelbiame jos nuostatus , kviečiame visus moksleivius aktyviai dalyvauti, ruošti pranešimus ir juos pristatyti konferencijos metu.

Organizatoriai

PATVIRTINTA

Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos

gimnazijos direktoriaus 2022 m. gegužės 9 d.  įsakymu Nr. VV-12

Mokslinės – praktinės konferencijos  „Mokausi ir augu 2022“ nuostatai

1. Bendrosios nuostatos
  2. Mokslinės – praktinės konferencijos (toliau „Konferencija“) „Mokausi ir augu 2022“ nuostatai reglamentuoja Konferencijos organizavimą, jos tikslą, dalyvius, kūrybinių, tiriamųjų darbų pristatymą.
  3. Konferencijos organizatorius – Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija, Vytauto 44, Kudirkos Naumiestis, tel. 834557379, el. paštas: rastine@vkudirka.sakiai.lm.lt
  4. Tikslas ir uždaviniai
  5. Konferencijos tikslas – plėtoti mokinių saviraišką, skatinti aktyvų ir efektyvų mokinių bendradarbiavimą dalijantis gerąja patirtimi.
  6. Uždaviniai:
    • formuoti mokinių tiriamosios veiklos, mokslinio ir kritinio mąstymo įgūdžius;
    • ugdyti mokinių gebėjimus raiškiai kalbėti, sklandžiai reikšti mintis, kūrybiškai mąstyti, naudoti informacines technologijas.
    • skatinti gimnazijos mokytojų ir mokinių bendradarbiavimą.

III. Dalyviai

1. Gimnazijos 1 – IV klasių mokiniai, juos paruošę mokytojai, svečiai.
  2. Konferencijos organizavimas
  3. Konferencija vyks 2022 m. birželio 7 d. 9 val. Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijoje.
  4. Konferencijos pranešėjai registruojasi iki 2022 m. gegužės 31 d.
  5. Pranešimų temos:
    • praktinės – tiriamosios veiklos pristatymai,
    • kūrybiniai, meniniai darbai/ projektai.
  6. Pranešimo trukmė 6 – 10 min.
  7. Konferencijos organizavimo darbo grupę sudaro:
  8. Baigiamosios nuostatos
  9. Informacija apie konferenciją bus paskelbta Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos internetiniame puslapyje https://www.vkudirkosgimnazija.lt/
  10. Konferencijoje dalyvavusiems mokiniams bus įteikti padėkos raštai.