Vasario 10 dieną Šakių ,,Žiburio“ gimnazijoje vyko mokinių meninio skaitymo konkursas (rajoninis etapas). Renginyje dalyvavo dvylika 5-8 kl. bei devyni 9-12 kl. skaitovai, kurie deklamavo lietuvių ir užsienio autorių grožinius kūrinius. Abejingų nepaliko ir literatūrinė kompozicija ,,Apie žmones“ (pagal G. Morkūną ir V.V. Landsbergį). Daugelis skaitovų gebėjo klausytojams perteikti aktualaus, atitinkančio jų patirtį teksto pagrindinę mintį, tinkamai naudojo savo balso diapazoną, taisyklingai kirčiavo žodžius, todėl vertinimo komisijai nelengva buvo atrinkti geriausius skaitovus ir skirti prizines vietas. Mūsų gimnazijai atstovavo trys skaitovai: Kajus Petrauskas ( 5 kl., ruošė mokytoja D. Balčiūnienė), Meda Jotautaitė ( 6 kl., ruošė mokytoja R. Barisevičiūtė) ir Ugnė Kažemėkaitytė ( Ia kl., ruošė mokytoja R. Barisevičiūtė). Abi merginos rajoninėje meninio skaitymo atrankoje savo amžiaus kategorijose užėmė III – ąsias vietas. Džiaugiamės kartu ir linkime  didžiausios sėkmės garsinant gimnazijos vardą ir kituose meninio skaitymo konkursuose.

Mokytoja R.Barisevičiūtė