Pamoka – projektas „Viduramžių pilys“

          Mes, šeštokai, labai džiaugėmės galėdami sužinoti daugiau apie viduramžių pilis. Todėl, istorijos mokytojai pranešus, kad reikės padaryti viduramžių pilies maketą, atidžiai klausėme informacijos apie tai,  kodėl buvo statomos pilys, kokia jų struktūra. Buvo labai įdomu. Tačiau išgirdus, kad reikės pilies maketą padaryti laikantis nurodymų- bokštai su langais, aukštesni už sienas, pirmoji siena su įėjimu, vidiniame kieme turi būti bokštas su plevėsuojančia vėliava- mums nelabai patiko… Atrodė, kad fantazijai čia nėra ką veikti- viskas  pagal nurodymus… Tačiau mes klydome. Vien tik maketui pasirinktų medžiagų įvairovė, matėme, mokytoją stebino: kartonas, medis, plastilinas, molis ir netgi makaronai. Ilgai truko ir pilies „statyba“, prireikė ir namiškių pagalbos… Tačiau svarbiausia, kad rezultatas džiugino mus, tėvelius ir mokytojus.

          Šeštokė Melita Valaitytė