Paroda „Kūrybinga visuomenė”

          Vasario 6 dieną Vinco Kudirkos gimnazijoje pirmą kartą atidaryta darbuotojų laisvalaikio pomėgių paroda „Kūrybinga bendruomenė“, kurioje eksponuojami net 14-os autorių darbai. Galima pasigrožėti fizikos ir technologijų mokytojos Sigitos Žaganevičienės megzta servetėle ir servetėlių papuošimais, ikimokyklinio ugdymo mokytojos Bernadetos Garmutės – Gaulienės karpytomis snaigėmis, lietuvių kalbos mokytojos Raimondos Barisevičiūtės dailiais raštais megztomis riešinėmis, pradinių klasių mokytojos Dainos Klimienės nertais nuotaikingais žaislais, Elytės Zeikuvienės nertomis servetėlėmis, Ritos Kikienės įvairių spalvų megztomis kojinėmis ir pirštinėmis, sesių Vitos Samuitienės ir Gitos Piliutienės kurtomis dekoracijomis, Kęsto Budrevičiaus medžio darbais, priešmokyklinio ugdymo mokytojos Sigitos Plečkaitienės tapybos darbais, dailės ir biologijos mokytojos Meilutės Andriukaitienės nertomis rankinėmis, Gražinos ir Petro Žemaičių surinktų Širvintos ir Vladislavovo (Kudirkos Naumiesčio) pašto atvirlaiškių kolekcija, informatikos mokytojo Rimanto Abromo fotografijomis. Parodos atidarymą užbaigė 5-os klasės mokinės Jurga, Liepa, Akvilė ir Urtė, pademonstruodamos priešmokyklinio ugdymo mokytojos Sigitos Plečkaitienės aprangos dizaino studijų diplominio darbo kurtą kolekciją ,,Slystanti ledu“.

          Kartu su šia paroda skelbiama Vasario 16-osios šventės pradžia ir tikimasi, kad darbuotojų parodos rengimas taps tradicija, nes niekas taip nesuartina žmonių, kaip bendra veikla.

          Sigita Plečkaitienė, mokytoja