Spalio 27d. vaikučius ir darželio bendruomenę į rudenišką kiemą sukvietė rudenėlio šventė ,,Sveikatos lėkštė”.  ,,Saulučių”, ,,Zuikučių”, ,,Meškučių” grupių bei priešmokyklinės grupės ,,Pelėdžiukai” pasipuošę stalus ,,sveikatos lėkštėmis” iš rudens gėrybių, sulaukė dar vieno svečio. Netrukus į kiemą su lapų vežimėliu atvažiavo ,,Kakė Makė”, pralinksmindama visus rudeninių lapų ,,lietumi”. Vaikai ne tik dainavo, deklamavo eilėraštukus apie rudens gėrybes, bet ir kvietė ,,Kakę Makę” jų ragauti, atspėti kokia tai daržovė ar vaisius,  įminti mįsles. Pasižadėjusi daugiau valgyti daržovių ir vaisių, ,,Kakė Makė” ragino visus pajudėti, pasportuoti ir kartu sušilti. Šventės pabaigoje  visi draugiškai vaišinosi rudens gėrybėmis, bendravo, dalinosi šventės įspūdžiais.          

     Dėkojame visiems tėveliams ir jų vaikučiams, darželio bendruomenei už sukurtas rudens gėrybių kompozicijas bei įspūdingus moliūgus, kurie papuošė mūsų darželio lauko erdves.

     Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Kantautienė