Sveikuoliškas projektas „Auginu ir ragauju”

      Atkeliavo rudenėlis takučiu ir sukvietė visą darželio bendruomenę pasidžiaugti jo gėrybėmis. Spalio 17-21 dienomis mūsų vaikų darželyje vyko rudeniško projekto „Auginu ir ragauju” renginiai. Vaikai grupėse visą savaitę aktyviai dalyvavo mokytojų pasiūlytose pažintinėse, patyriminėse veiklose. Patys mažiausieji  tyrinėjo kopūstus,  ,,Zuikučių“ grupės vaikai – obuolius ir vėrė iš jų vėrinukus, ,,Paukštelių“ grupėje buvo spaudžiamos sultys, o vyriausieji  – ,,Pelėdžiukai“ gamino vaisių salotas ir kepė bulves. Visi vaikai dalyvavo kuriant kompozicijas iš rudens gėrybių, surengėme gražią jų darbelių parodėlę.  Penktadienį pakvietėme visą darželio bendruomenę į šventę kieme. Čia kiekviena grupė turėjo po rudenišką kiemelį, juos iš rudens gėrybių sukurtomis puošmenomis dabino vaikučiai ir jų tėveliai. Mūsų kiemas atrodė nuostabiai. Vaikai šoko, dainavo, juokavo.  Po renginio virėjos visus pavaišino gardžia sveikuoliška žolynėlių arbata.  Dar  visi  šventės dalyviai ragavo rudeniškas pačių vaikučių ir tėvelių pagamintas vaišes: salotas, keptas bulvytes, vaisius, riešutus, saldumynus.  Laimingi vaikų veidai – didžiausias atpildas projekto  „Auginu ir ragauju” organizatoriams ir gimnazijos vadovams, kurie dalyvavo šventėje ir džiaugėsi  mažųjų sumanumu, išradingumu ir aktyvumu. Dar ilgai kiemas aidėjo nuo vaikų klegesio.  Skirstėmės pasidžiaugę bendryste, geru oru,  patyrę malonių emocijų, praturtinę žinias.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Anelė Macijauskienė

Nuotraukos: autorės