Penktadienį, spalio 21 -ąją, gimnazijos bendruomenė minėjo Šypsenos dieną. Ryte prie durų visus pasitiko šypsenos kontrolieriai, prašydami parodyti ,,šypsenos talonėlį“ ir prisegdami po šypsenėlę. Daugelis bendruomenės narių atvyko pasipuošę geltonos spalvos akcentais. Akį džiugino ir  aštuntokų papuoštas vestibiulis, kuriame skambėjo muzika. Klasėse apsilankė Šypsenos ambasadoriai, primindami šypsenėlės ženkliuko atsiradimo istoriją. Šeštos klasės mokiniai įrengė įspūdingą foto studiją  ,,Šypsena mus puošia“, čia visos klasės buvo kviečiamos paveiksluotis. Kai kurie mokiniai buvo išties išradingi – geltonos spalvos akcentams panaudojo net vadovėlius, dviratininkų saugos liemenes. Džiugino ir kai kurių klasių iniciatyvos -4b klasės mokiniai su Šypsenos diena pasveikino aptarnaujančio personalo bei administracijos darbuotojus.

 

Socialinė pedagogė Rima Stepaitienė