Šventinis rytmetys ,,Mano dainos Lietuvai“

          Vasario 15 d. darželio ugdytiniai ir bendruomenė džiugiai nusiteikę, pasipuošę tautine atributika rinkosi į šventinį rytmetį ,,Dainuojame Lietuvai”, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Lietuvos gimtadienio šventė prasidėjo iškilmingai giedant Lietuvos himną. Po to mokytojos pakvietė vaikus į ,,pilietiškumo pamokėlę ,,Lietuva-mano namai”. Žiūrėdami skaidres vaikai svarstė, kas yra Lietuva? Kaip atrodo ji žemėlapyje? Prisiminė Lietuvos simbolius, sužinojo iš kur kilo Lietuvos vardas,  susipažino su lietuvių tautiniais drabužiais.

          O kiek gražių eilėraštukų, dainelių, smagių šokių mažieji skyrė Lietuvėlei. Pabaigoje, sudainuota visų bendra daina ,,Kas kur yra”, padėjo pajusti tikrą bendrystės, vienybės jausmą. Nors šventė baigėsi, dar ilgai visi nesiskirstė, šoko, linksminosi, bendravo. Tikimės, kad Lietuvos gimtadienio šventė palietė vaikų širdeles ir skatins domėtis, didžiuotis savo šalimi.

          Mokytojos Audronė Kantautienė ir Bernadeta Garmutė – Gaulienė