Gegužės 31 dieną  gimnazijos pradinukų komanda dalyvavo saugaus eismo konkurso „Šviesoforas“ finale Kaune. Mokyklos garbę gynė pirmokas Dalius Kažemėkaitis, antrokas Matas Pečiulis, trečiokė Jurga Kažemėkaitytė, ketvirtokė Saulena Kaminickaitė. Mūsų mokiniai kartu su dar 9 komandomis iš visos Lietuvos rungėsi praktinėse ir teorinėse rungtyse: vertinami Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato policijos pareigūnų demonstravo savo žinias eidami per perėją reguliuojamoje šviesoforo perėjoje ir sankryžoje, demonstravo, kaip taisyklingai reikia užsidėti atšvaitus, sprendė KET užduotis, o Saugėnų miestelyje mokiniai skenuodami QR kodus atsakinėjo klausimus apie kelių eismo taisykles. Labai džiugu, kad komanda buvo labai susitelkusi, puikiai atsakinėjo į klausimus ir surinko 41 tašką iš 45. Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos mokiniai užėmė garbingą trečiąją vietą. Sveikiname!

Mokytoja Gitana Jokimaitienė