TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA

Lapkričio 16 –oji  -TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA

          Lapkričio 14-18 dienomis gimnazijoje vyksta veiklos, skirtos šios dienos paminėjimui.

  • Per pilietinio ugdymo, istorijos, tikybos, etikos pamokas arba klasės valandėles vyksta pokalbiai tolerancijos tema.
  • Šių metų Tolerancijos dienos simbolis –Tolerancijos namas.             

             Kiekviena klasė iki lapkričio 18d. nupiešia  ar pagamina Tolerancijos namą.  Galima daryti koliažus (aplikacijas ir pan.), kurti maketus, kurie susiję su Tolerancijos namo idėja. Tolerancijos namas gali būti tas, kuriame gyvename, tačiau gali būti sukurtas simbolinis namas, kuriame norėtume gyventi, kuris galėtų būti svajonių namas.

             Darbus pristatyti į socialinės pedagogės kabinetą iki lapkričio 17d. pamokų pabaigos. Juos eksponuosime gimnazijos vestibiulyje lapkričio 18 dieną.

  • Šią savaitę vykdome akciją ,, Geras žodis nieko nekainuoja“. Klasių auklėtojai su mokiniais aptaria šios tradicinės akcijos prasmę (kas yra pozityvus bendravimas ir kaip jis keičia mūsų tarpusavio santykius) .Gamindami Tolerancijos namą mokiniai įkomponuoja gerus žodžius klasės draugams.